Grafický manuál - výsledky vyhledávání

26 výsledků odpovídajících výrazu grafický manuál

Logotyp a základní grafický manuál - Plotservis

Pro nově vznikající společnost Plotservis z Bohumína jsme vytvořili originální logotyp, značku firmy. Motiv použitý v logotypu vychází z hlavní činnosti firmy - dodávky drátěných plotů. Logotyp Plotservis je určen převážně pro digitální užití, ale není to limitující podmínka. Součástí prací na logotypu je také vytvoření originálního vizuálního stylu a jeho aplikace do základního grafického manuálu.

Ref Media – Logotyp, grafický manuál a CID (Corporate Identity Design)

Pro PR agenturu Ref Media zajišťující svým klientům komplexní služby v oblasti Public Relations jsme vytvořili originální logotyp. Součástí prací je také vytvoření základního grafického manuálu a návrh jednotného vizuálního stylu - CID (Corporate Identity Design).

Logotyp a grafický manuál pro stavební společnost Stavby 91

Pro nově vzníklou stavební společnost Stavby 91 jsme vytvořili logotyp a grafický manuál. Grafický manuál kodifikuje vzhled jednotlivých prvků vizuální stylu jako jsou razítko, firemní vizitka, hlavčkový papír, email, nabídkový a referenční list, označení osobních, dodávkových a nákladních automobilů, označení staveb, vzhled firemní budovy, orientační systém, pracovní oblečení zaměstnanců a reklamní předměty.

Logotyp a jednotný vizuální styl pro rodinnou firmu Krby Kunc

Pro rodinnou firmu Krby Kunc, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti kamnářství se specializací na kachlová kamna a sporáky, teplovzdušné krby, rozvody vzduchu, venkovní krby a udírny, opravy, rekonstrukce a renovace historických kachlových kamen či krbů a příslušenství, jsme vytvořili logotyp a grafický manuál. Součástí prací byl také návrh jednotného vizuálního stylu společnosti, který byl pak postupně aplikován ...

Logotyp a grafický manuál Seepoint – reklamní promolavičky

Pro nově vzniklou společnosti Seepoint, provozovatele reklamních laviček v České republice, jsme vytvořili nový logotyp. Součástí prací je také vytvoření základního grafického manuálu společnosti. V průběhu tvorby logotypu a konzultací s klientem jsme také našli vhodnou volnou doménu pro projekt reklamních laviček a to www.promolavicky.cz.    

Holvering - logo a jednotný vizuální styl finanční společnosti

Pro společnost Holver Star, která se zabývá konzultační činností v oblasti finančních služeb jsme vytvořili logo a jednotný vizuální styl produktu Holvering. Našim úkolem bylo vytvořit logo spolehlivé a stabilní finanční společnosti, zakladající na tradici a důvěře svých klientů, kteří s její pomocí zhodnocují své peníze. Jednotný vizuální styl kodifikuje grafický manuál.    

Redesign logotypu Bankovní technika

Pro společnost Bankovní technika, předního dodavatele zařízení pro zpracování, balení a ochranu peněžní hotovosti, jsme vytvořili nový originální logotyp. Logotyp je vytvořen v návaznosti na původní značku společnosti. Značka je vytvořena z úvodních písmen názvu Bankovní technika, která je zapracována do originálního kompaktního tvaru. Součástí prací na logotypu je také vytvoření  originálního vizuálního stylu a jeho aplikace do grafického ...

Redesign logotypu GP servis

Pro společnost GP servis zabývající se prodejem, pronájmem a servisem vysokozdvižných, nízkozdvižných a paletovacích vozíků jsme vytvořili redesign stávajícího logotypu. Součástí prací na logotypu je také vytvoření grafického manuálu, originálního vizuálního stylu a jeho postupná aplikace do praxe.  

Logotyp a základní grafický manuál Loggos

Pro překladatelskou agentura Loggos poskytující svým klientům komplexní jazykové služby zejména v oblasti překladů a tlumočení jsme vytvořili nový logotyp. Slovo Loggos pochází z řečtiny a jeho hlavním významem je myšlenka. Značka je koncipována jako bublina s nápisem Loggos.  Logotyp je možné používat samostatně nebo s doplňkovým textem. Součástí prací na logotypu je také vytvoření grafického manuálu, originálního vizuálního stylu ...

Logotyp a jednotný vizuální styl i-kvetiny.cz

Pro firmu i-kvetiny.cz nabízející nejširší výběr květin, nejvyšší možnou kvalitu, skvělou cenu a rozvoz zdarma jsme vytvořili nový logotyp. Značka je koncipována jako internetová adresa používaná zároveň jako název firmy. Písmeno Ypsilon je ztvárněno do podoby květiny, která slouží i jako samostaný grafický prvek. Logotyp je možné používat samostatně nebo s doplňkovým textem. Součástí prací na logotypu je také vytvoření ...


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky