Výroba tiskovin - tisk letáků, katalogů, brožur, výročních zpráv nebo krabiček

Ačkoli v dnešní době zažívá počítačová technika obrovský rozkvět a iPad je opravdu úžasné zařízení, celosvětově neustále roste produkce tiskovin a papír je stále nejoblíbenější nosič textové a obrazové informace.

Mnoho lidí si stále tiskne emaily nebo čte tištěné noviny a časopisy i přesto, že jsou dostupné na internetu. Tištěná informace je stále ještě vnímána jinak než informace vyobrazená elektronicky. Například tištěný katalog zaslaný poštou má u zákazníka pořád větší váhu, než katalog v pdf zaslaný emailem. Je to hlavně proto, že zákazník vidí v tiskovině určitou hodnotu a velice dobře si uvědomuje, že jste si s její výrobou dali práci a investovali do ní peníze. Při osobním kontaktu si pak udělá obrázek o Vaši firmě dle úrovně materiálu, kterými se prezentujete.
 


Naše grafické studio je schopno Vám nabídnout komplexní profesionální servis při zpracování a produkci tiskovin.
Zjednodušeně řečeno navrhneme grafiku, zpracujeme fotografie, texty, provedeme korekce, připravíme tisková data a požadovanou tiskovinu vyrobíme. Pokud fotografie nemáte, nafotíme je u nás ve studiu nebo v ateliéru ve spoluprácí s profesionálním fotografem. Samozřejmě Vám rádi poradíme jak s obsahem, tak i s volbou materiálu a technologie tisku.

 

Stále sledujeme nové trendy a jsme schopni Vám při produkci tiskovin nebo obalů výrobků nabídnout celou škálu nových technologií.

Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat. 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky