Tvoříme grafiku na míru, logotypy a firemní design, obaly výrobků,
moderní weby a tiskoviny.
Klademe důraz na funkční grafický design.
 
Více referencí
 

Webdesign – grafický vzhled internetových stránek

Webdesign – grafický vzhled internetových stránek

Grafický vzhled Vašich internetových stránek je jedním ze základních pilířů úspěchu při prezentaci Vaší osoby nebo společnosti na internetu. Přitažlivé a elegantní grafické zpracování internetové prezentace zvýší a umocní prestiž Vaší společnosti v očích návštěvníků. Pokud se Vaše společnost prezentuje neprofesionálním grafickým designem, můžete si být jistí, že Vaše www prezentace potencionální zákazníky spíše odradí.


Redakční systém – CMS (Content Management System)

Redakční systém – CMS (Content Management System)

Redakční systém umožňuje jednoduchou a intuitivní správu veškerého obsahu internetových stránek s maximem funkcí, potřebných pro publikování na internetu. Redakční systém je určen především zákazníkům, kteří budují své internetové stránky jako marketingový nástroj pro získávání nových kontaktů a poptávek. Hlavní výhodou redakčního systému je tvorba obsahu stránek bez závislosti na programátorech nebo reklamním studiu.


Péče o klienta - reklamní servis

Péče o klienta - reklamní servis

Jedním z pilířů práce našeho reklamního studia je péče o klienta tzv. klient servis. Našim cílem je pomáhat klientům vytvářet fungující reklamu, která zvýší jejich obchodní úspěšnost a následný zisk. Spokojený a vracející se zákazník je pak naší nejlepší referencí. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti reklamy a marketingu můžeme našim klientům nabídnout individuální přístup a spolupráci při realizaci reklamních kampaní.


Potisk reklamních předmětů - tampotisk, sítotisk, gravírování, laser

Potisk reklamních předmětů - tampotisk, sítotisk, gravírování, laser

Díky více než desetiletým zkušenostem v oboru si hravě poradíme s potiskem nebo označením rozličných materiálů. Dokážeme zvolit to nejvhodnější řešení s ohledem na požadovanou kvalitu, množství a cenu. Pro označení reklamních a dárkových předmětů používáme zejména tyto technologie: tampónový tisk, transferový tisk, plošný sítotisk, rotační sítotisk, flock, pískování, laserování, gravírování a strojní vyšívání. U nižších nákladů je pak k označení reklamních předmětů možné použít samolepky.


SEO - optimalizace internetových stránek pro fulltextové vyhledávání

SEO - optimalizace internetových stránek pro fulltextové vyhledávání

SEO optimalizace internetových stránek je v poslední době magická formule, o které všichni rádi hovoří. „Samozřejmě SEO máte v ceně....to tam jenom něco programátor upraví......my to budeme sledovat a dostanete se nahoru......atd“. Stokrát omílaná témata a stejné množství obchodních zástupců obecně hovořících o tom, jak Vám díky svým kouzlům, které samozřejmě jako správní kouzelníci nesmí vyzradit, zázračně zvýší návštěvnost Vašich stránek a tím i Vaše zisky.

17. únor 2012
Celý článek 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky