Polepy aut - výsledky vyhledávání

18 výsledků odpovídajících výrazu polepy aut

Polep auta pro propagaci hry Zlatý poklad

Pro společnost Kimex Group působící na trhu zábavního průmyslu, především v oblasti výherní a nevýherní techniky jsme vytvořili polep osobního auta pro propagaci hry Zlatý poklad. Grafika polepu navazuje na vizuální styl hry Zlatý poklad. Za zmínku stojí také velkoplošný tisk s laminací a ořezem na tvar.

Polep Tranzitu OCHI Inženýring

Pro společnost OCHI Inženýring specializující se na realizace projektů a finálních dodávek průmyslových aplikací hydraulických, pneumatických a mechatronických systémů jsme vytvořili grafiku pro polep tranzitu OCHI. Pro polep jsme zvolili flexi fólií s vysokou přilnavostí.

Polep dodávky HOCO Bauelemente

Pro společnost Colour Trade dovozce vysoce kvalitních plastových oken a dveří HOCO jsme zhotovili polep dodávkových automobilů. Polep dodávky navazuje na Corporate Identity Design společnosti HOCO. Pro delší životnost jsme použili polep s laminací.

Reklamní polep automobilu Smart Fatpipe

Pro firmu Fatpipe výhradního dodavatele komplexního vybavení pro všechny vrstvy milovníků florbalu, počínaje ryzími amatéry a nadšenci až po prvoligové hráče a české reprezentanty jsme zhotovili reklamní polep automobilu Smart. Vozidlo Smart poutá pozornost už samo o sobě a v kombinaci s atraktivním reklamním polepem je ideálním nošičem velkoplošné pojízdné reklamy.

Velkoplošný polep dodávky Apolonia

Pro společnost Apolonia Invest jsme zhotovili velkoplošný polep dodávky Apolonia.Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl společnosti. K polepu bočních a zadních oken automobilu byla použita speciální propustná fólie Window Vision.

Polep dodávky Krby Kunc

Pro rodinnou firmu Krby Kunc, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti kamnářství se specializací na kachlová kamna a sporáky, teplovzdušné krby, rozvody vzduchu, venkovní krby a udírny, opravy, rekonstrukce a renovace historických kachlových kamen či krbů a příslušenství, jsme vytvořili grafický návrh a realizaci polepu dodávky v ekonomické variantě.

Polep dodávky Bubík - ekonomická varianta

Pro firmu Bubík zabývající se dodávkou garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran a stínící techniky jsme vytvořili jednotný vizuál polepu firemních automobilů. Našim úkolem bylo vytvořit ekonomickou variantu polepů aut, která bude navazovat na jednotný vizuální styl společnosti. 

Polep Fabie Superauta v rámci kampaně "Auta pro každého"

Pro autobazar SUPERAUTA.CZ, patřící mezi osvědčené prodejce ojetých vozů a specializující se na zánovní a referenční vozy a automobily se stářím do jednoho roku se zárukou, jsme vytvořili reklamní polep automobilu Škoda Fabia v rámci kampaně "Auta pro každého". Jedná se o velkoplošný polep a ořezem na tvar. K polepu bylo použito speciální flexi fólie s vysokou přilnavostí.  

Polep dodávky Krby Kunc

Pro rodinnou firmu Krby Kunc, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti kamnářství se specializací na kachlová kamna a sporáky, teplovzdušné krby, rozvody vzduchu, venkovní krby a udírny, opravy, rekonstrukce a renovace historických kachlových kamen či krbů a příslušenství, jsme vytvořili grafický návrh a realizaci polepu dodávky. 

Polep osobního užitkového automobilu Kimex Group

Pro společnost Kimex Group působící na trhu zábavního průmyslu, především v oblasti výherní a nevýherní techniky jsme vytvořili polep osobního užitkového automobilu. Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl společnosti. K polepu velkých ploch byla použita speciální vysoce přilnavá a flexibilní fólie. 


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky