Lepená reklama - výsledky vyhledávání

9 výsledků odpovídajících výrazu lepená reklama

Velkoplošný polep dodávky Apolonia

Pro společnost Apolonia Invest jsme zhotovili velkoplošný polep dodávky Apolonia.Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl společnosti. K polepu bočních a zadních oken automobilu byla použita speciální propustná fólie Window Vision.

Polep Fabie Superauta v rámci kampaně "Auta pro každého"

Pro autobazar SUPERAUTA.CZ, patřící mezi osvědčené prodejce ojetých vozů a specializující se na zánovní a referenční vozy a automobily se stářím do jednoho roku se zárukou, jsme vytvořili reklamní polep automobilu Škoda Fabia v rámci kampaně "Auta pro každého". Jedná se o velkoplošný polep a ořezem na tvar. K polepu bylo použito speciální flexi fólie s vysokou přilnavostí.  

Pizza Richi - polep auta na rozvoz pizzy

Pro nově vzniklou značku Pizza Richi fungující pod restaurací Victoria v Ostravě Porubě jsme vytvořili grafický vzhled polepu firemního vozového parku. Základním požadavkem byla originalita a hravost celého designu, jednoduchá zapamatovatelnost a sdělnost. V současné době probíhá postupné lepení jednotlivých automobilů a příprava nové internetové prezentace.      

Polep auta pro propagaci hry Zlatý poklad

Pro společnost Kimex Group působící na trhu zábavního průmyslu, především v oblasti výherní a nevýherní techniky jsme vytvořili polep osobního auta pro propagaci hry Zlatý poklad. Grafika polepu navazuje na vizuální styl hry Zlatý poklad. Za zmínku stojí také velkoplošný tisk s laminací a ořezem na tvar.

Polep Tranzitu OCHI Inženýring

Pro společnost OCHI Inženýring specializující se na realizace projektů a finálních dodávek průmyslových aplikací hydraulických, pneumatických a mechatronických systémů jsme vytvořili grafiku pro polep tranzitu OCHI. Pro polep jsme zvolili flexi fólií s vysokou přilnavostí.

Polep servisního vozidla OVAK a. s.

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili reklamní polep servisního vozidla WV Caddy. Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl vytvořený našim reklamním studiem. Jednotný vizuální styl je postupně aplikován do praxe. K polepu bočních a zadních oken automobilu byla použita speciální propustná fólie Window Vision.

Polep dodávkového auta Kimex Group

Pro společnost Kimex Group působící na trhu zábavního průmyslu, především v oblasti výherní a nevýherní techniky jsme vytvořili polep dodávkového auta. Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl společnosti. K polepu velkých ploch byla použita speciální vysoce přilnavá a flexibilní fólie.

Polep firemního automobilu - Haščin vestavěné skříně

Pro společnost Haščin - vestavěné skříně, předního regionálního výrobce vestavěných skříní, kuchyňských linek, sklápěcích postelí a nábytku na míru, jsme vytvořili velkoplošný polep firemního automobilu WV Crafter. Grafika polepu navazuje na vizuální styl společnosti. K polepu velkých ploch jsme použili speciální flexi fólii, která krásně přilne do četných průlisů. 

Outdoor - velkoplošná venkovní reklama, velkoplošný tisk, řezaná reklama

Je dalším z velice důležitých prvků reklamní komunikace. Svou vizualizací se vrývá do povědomí potenciálních zákazníků. Jednoduše by se tato reklama dala vyjádřit sloganem „vidět a být viděn“. A kdo je vidět, o tom se ví a toho oslovují zákazníci. Podle posledních průzkumů vyšlo najevo, že velkoplošná reklama osloví až 75% lidí, kteří kolem procházejí nebo projíždějí. U velkoplošné reklamy ...

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky