Grafické práce - výsledky vyhledávání

20 výsledků odpovídajících výrazu grafické práce

Webdesign Intranetu pro Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili webdesign intranetových stránek. Jedná se o další krok postupné obměny vizuálního stylu společnosti. Webdesign intranetu navazuje na korporátní design navržený našim grafickým studiem a vhodně doplňuje již realizované projekty jako nové internetové stránky, soubor tiskovin, multimediální prezentaci nebo velkoplošné prezentéry a roll-upy. Součástí zpracování webdesignu je i ...

Propagační leták, nabídkový list - Bubík

Pro společnost Bubík garážová a průmyslová vrata jsme vytvořili propagační letáky na podporu prodeje. Grafika vychází z jednotného vizuálního stylu společnosti. Součástí prací byla také výroba a tisk letáku - nabídkového dvoulistu. Pro tisk jsme zvolili kvalitní křídový papír Core 200 gramů a celá tiskovina je chráněna lesklým ofsetovým lakem.  

Grafický návrh obalů mražených výrobků Sterna skupiny Equus

Pro obchodní společnost Equus působící na evropských trzích i v zámoří v oblasti obchodu se zemědělskými, pekárenskými nebo průmyslovými komoditami jsme vytvořili grafické návrhy obalů mražených výrobků Sterna. Grafický koncept nového obalového designu vychází ze snahy vytvořit tradiční obal, který by svým vzhledem evokoval požadované cílové skupině dojem něčeho důvěrně známého a tradičního.

Grafický design rámů horských kol Maxbike

Pro společnost Maxbike předního českého výrobce jízdních, horských a trekových kol jsme vytvořili grafický design rámů horských kol pro jednotlivé produktové řady kolekce pro rok 2012. Grafický design navazuje na současné trendy v produkci horských kol. Kolekce jízdních kol s našim designem se začne prodávat na jaře 2012.

Aplikace vektorových modelů OVAK na velkoplošné obrazy

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili vektorový model fungování vodárny,  vektorový model vodárny z ptačího pohledu a mapku s fotografiemi jednotlivých čerpacích stanic. Z jednotlivých modelů jsme následně vytvořili velkoplošné obrazy, které budou sloužit jako pomocná prezentační pomůcka pro výstavy nebo exkurze. Hlavní výhoda zpracování grafiky pomocí vektorů je v její variabilitě. Jednotlivé grafiky jsme vytiskli ...

Informační kiosek OVAK

Ve spolupráci se společností Denip Kiosk jsme se podíleli na dodání a instalaci informačních kiosků pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. Grafika polepu navazuje na jednotný vizuální styl vytvořený našim reklamním studiem. Jednotný vizuální styl je postupně aplikován do praxe. Informační kiosky jsou umístěny na zákaznických odděleních společnosti a slouží mimo jiné také k ovládání zákaznického účtu klientů ...

Produktový katalog Betochem - profil společnosti

Pro společnost Betochem, která se zabývý výstavbou, opravami, rekonstrukcemi a demolicemi průmyslových objektů jsme vytvořili produktový katalog - profil společnosti. Katalog navazuje na jednotný vizuální styl společnosti. Na obálce je použitý motiv technické kresby komínu v kombinaci s fotografií realizace. Katalog je vytištěn na kvalitním matném křídovém papíru, obálka je chráněna matnou laminací a vnitřní listy jsou zušlechtěny neutrálním disperzním lakem, který ...

Pizza Richi - polep auta na rozvoz pizzy

Pro nově vzniklou značku Pizza Richi fungující pod restaurací Victoria v Ostravě Porubě jsme vytvořili grafický vzhled polepu firemního vozového parku. Základním požadavkem byla originalita a hravost celého designu, jednoduchá zapamatovatelnost a sdělnost. V současné době probíhá postupné lepení jednotlivých automobilů a příprava nové internetové prezentace.      

Propagace zákaznického účtu OVAK

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. jsme zpracovali balíček prvků k propagaci zákaznického účtu na internetu. Základem propagace je jednotný grafický vzhled stavájící z výhod zákaznického účtu propojených s motivem monitoru navazujícího na již dříve užitý vizuální styl. Zákaznický účet jsme pak propagovali pomocí roll-upů na zákaznickém centru, pomocí bannerů na internetu, pomocí letáků příložených k fakturám a také ...

Produktové letáky - prezentéry Jupí a Jupík pro společnost Kofola

Pro společnost Kofola jednoho z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů se sedmi výrobními závody na čtyřech trzích střední a východní Evropy jsme zpracovali produktové letáky - prezentéry Jupí a Jupík. Letáky navazují na vizuální styl jednotlivých produktových řad. K tisku jsme zvolili vysoce kvalitní papír Core křída lesk 250g s oboustrannou leskou laminací.


Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky